www.chess.com

Moderator: redjok

Re: www.chess.com

Postprzez Grem » 24 sie 2019, 09:06

Nie wiem czy to tylko u mnie ale podczas rozwiązywania zadań puzzle rush występują błędy, po rozwiązaniu zadania oczekiwanie na wczytanie następnego trwa zbyt długo, to jeszcze nic, dziś na przykład po rozwiązaniu 13 a czasu było prawie 3 minuty niestety następne się nie wczytało, zegar odliczył do zera i tyle zaliczyło, bardzo to nie fajne :F i to nie pierwszy raz tak było, nie wiem czym to spowodowane, może przerwy lub opóźnienia na łączu, szkoda że nie ma takiego czegoś jak na FICS timeseal czyli opóźnienia są odejmowane.
Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi - Napoleon Bonaparte
Grem

Podziękował : 130 razy
Otrzymał podziękowań: 242 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: Gremar64
FICS: Gremar

Postprzez Łycha » 29 sie 2019, 23:37

Witam. Często robię zadanka i gram partie na chess.com. W dniu dzisiejszym dostałem osiągnięcie pt "DRUGA OPINIA. przeanalizowano Twoją partię!" W związku z tym mam pytanie. Czy to oznacza, że "ktoś i gdzieś" przeanalizował moją partię ? Jeśli tak to czy można dowiedzieć się która to partia i zobaczyć tą analizę ? Z góry dziękuje za pomoc :)
Łycha

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Grem » 30 sie 2019, 20:54

Łycha napisał(a):Witam. Często robię zadanka i gram partie na chess.com. W dniu dzisiejszym dostałem osiągnięcie pt "DRUGA OPINIA. przeanalizowano Twoją partię!" W związku z tym mam pytanie. Czy to oznacza, że "ktoś i gdzieś" przeanalizował moją partię ? Jeśli tak to czy można dowiedzieć się która to partia i zobaczyć tą analizę ? Z góry dziękuje za pomoc :)

Wszystko zależy jaka to analiza, jest możliwość analizy samodzielnej z silnikiem czy bez niego, można prosić o analizę komputerową tylko na darmowym koncie jest ograniczenie ilościowe i jakościowe, w obu tych wypadkach można taką partię zapisać lub ściągnąć, inne przypadki to ktoś analizuje naszą partię to pewnie się nie dowiemy, chyba że jest taka możliwość że nam udostępni tą analizę, ostatnia możliwość to czasem sprawdzają (sami lub ktoś zgłosi) czy ktoś nie jedzie silnikiem czyli nie oszukuje, wtedy na pewno tego nie dostaniemy (tej analizy, taka tajemnica!!), ale informację mogą wysłać że takie coś było.

Też dostałem taką po któreś analizie komputerowej, taką partię jak napisałem powyżej można pobrać.
Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi - Napoleon Bonaparte
Grem

Podziękował : 130 razy
Otrzymał podziękowań: 242 razy
kurnik.pl: Gremar64
FICS: Gremar

Postprzez Łycha » 30 sie 2019, 23:19

Dziękuje Grem za wyjaśnienie sprawy. Pozdrawiam :)
Łycha

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona

Powrót do Kafejki szachowe