Publiczne szachownice - nietypowa prośba

Moderator: kolokwium

Publiczne szachownice - nietypowa prośba

Postprzez CornerBoy » 17 lut 2020, 19:13

Witam. Jestem pasjonatem szachów, jednak nie tylko jeśli chodzi o samą grę, ale także wciągnęło mnie kolekcjonowanie zestawów i bierek szachowych z różnych lat, a także tych najbardziej nietypowych. Fotografuję też wszystko, co ma związek z szachami, m.in. publiczne szachownice do gry, poustawiane m.in. w parkach. Wszystko dokumentuję na Instagramie (nie wiem, czy mogę umieścić tutaj link).

Tu pojawia się moje pytanie. Być może ktoś z Was zna w swojej miejscowości miejsca, gdzie stoją szachownice, albo które są w inny sposób związane z królewską grą. Jeśli ktoś np. mija codziennie taką parkową szachownicę i chciałby wysłać mi zdjęcie, np. z ujęciem kawałka krajobrazu, to chętnie umieściłbym na swoim profilu. Wiem, że prośba dość nietypowa, ale po prostu proszę ją potraktować dobrowolnie - jeśli ktoś zna takie "szachowe" miejsce i chce udostępnić mi zdjęcie, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam!
Szachowy miłośnik-amator. Na Chess.com pod nickiem Corner_Boy. Zapraszam do gry i do nawiązywania znajomości :).
CornerBoy

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ranking: 0

Powrót do Hydepark